Dolce & Gabbana K By Dolce & Gabbana – EDP 100 ml

1508 

Dolce & Gabbana K By Dolce & Gabbana – EDP 100 ml od známého předního výrobce Dolce & Gabbana je u nás k dostání za skvělou cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Dolce & Gabbana K By Dolce & Gabbana – EDP 100 ml – produkt momentálně prodáváme za 1508 Kč.

Katalogové číslo: 3423473101253 Kategorie: , Štítek:

Popis

Dolce & Gabbana K By Dolce & Gabbana – EDP 100 ml od značky se skvělou pověstí Dolce & Gabbana je u nás k dostání za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za super ceny.

K By Dolce & Gabbana je dřevitě-aromatická vůně pro muže. Hlavu tvoří citrusy doplněné o jalovcové bobule, kardamom a pikantní jamajský pepř. V srdci se snoubí levandule, pelargonie, muškátová šalvěj a fíkový nektar. Kompozici uzavírá cedr, nagarmotha, pačuli a vetiver. Vůně pro ambiciózní, sebevědomé a rozhodné muže, kteří se chtějí cítit jako král. Na trh byla uvedena v roce 2020.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Dolce & Gabbana
  • EAN: 3423473101253

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, pačuli , vetiver, nagarmotha”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citron, citrusy, červený pomeranč, jamajský pepř, jalovcové bobule, kardamom”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”muškátová šalvěj, pelargonie (geranium), fík, levandule”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”kořenitá, dřevitá, citrusová”}}

Dolce & Gabbana K By Dolce & Gabbana - EDP 100 ml
Dolce & Gabbana K By Dolce & Gabbana – EDP 100 ml
1508