Diptyque Tubereuse – bytový sprej 150 ml

1349 

Diptyque Tubereuse – bytový sprej 150 ml od skvělé a známé značky Diptyque je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Nakupem online ušetříte nejen váš čas, ale i peníze. Diptyque Tubereuse – bytový sprej 150 ml zrovna nyní za cenu 1349 Kč.

Katalogové číslo: 3700431400840 Kategorie: , Štítek:

Popis

Diptyque Tubereuse – bytový sprej 150 ml od výrobce s dlouholetou historií Diptyque je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Vybírejte z široké nabídky produktů za skvělé ceny.

Bytový sprej Tubereuse vás okouzlí tajemnou a okouzlující vůní tuberózy, která nejomamněji voní za soumraku a nepřestává svou narkoticky smyslnou vůní fascinovat. Značce Diptyque se podařilo zachytit všechny její tváře – zelenou, květinově ovocnou, krémově kokosovou, medovou i živočišnou. Tato luxusní vůně vytvoří v každém interiéru příjemnou a smyslnou atmosféru.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Bytový parfém
  • Značka: Diptyque
  • EAN: 3700431400840

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Bytový parfém”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”150 ml”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”tuberóza”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová”}}

Diptyque Tubereuse - bytový sprej 150 ml
Diptyque Tubereuse – bytový sprej 150 ml
1349