Diptyque Oyedo – EDT 50 ml

2019 

Diptyque Oyedo – EDT 50 ml od skvělé a známé značky Diptyque . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Na e-shopu vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny. Diptyque Oyedo – EDT 50 ml levně za cenu 2019 Kč.

Katalogové číslo: 3700431405715 Kategorie: , Štítek:

Popis

Diptyque Oyedo – EDT 50 ml od skvělého a známého výrobce Diptyque je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za super ceny.

Jméno této svěží ovocné vůně je odvozeno od původního názvu Tokia – Edo. Oyedo je citrusová symfonie šťavnatých nót citronu, yuzu, zelené mandarinky a pomeranče ozvláštněných přítomností tymiánu a hřejivého cedru v základu. Vůně byla uvedena na trh v roce 2000.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Diptyque
  • EAN: 3700431405715

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”pomeranč, mandarinka, grapefruit, yuzu”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”tymián”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová”}}

Diptyque Oyedo - EDT 50 ml
Diptyque Oyedo – EDT 50 ml
2019