Diptyque Fleur d’Oranger – bytový sprej 150 ml

1369 

Diptyque Fleur d’Oranger – bytový sprej 150 ml od výrobce s dobrým jménem Diptyque je k získání právě teď u nás za super cenu. Nakupujte opravdu rychle, dokud máme zboží skladem. Diptyque Fleur d’Oranger – bytový sprej 150 ml – produkt momentálně prodáváme za 1369 Kč.

Katalogové číslo: 3700431410702 Kategorie: , Štítek:

Popis

Diptyque Fleur d’Oranger – bytový sprej 150 ml od značky se skvělou pověstí Diptyque je k dostání levně a pohodlně online. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online.

Interiérový parfém Fleur d’Oranger od Diptyque vás díky osvěžující citrusové vůni pomerančového květu přenese na sluncem vyhřáté sicilské pobřeží. Bytový parfém místnost okamžitě provoní jedinečnou vůní a můžete jej použít samostatně nebo v kombinaci se svíčkou pro umocnění této vůně. Bytový sprej povzbudí vaše smysly a vytvoří jedinečnou atmosféru. Můžete použít také na závěsy, polštáře nebo čalounění.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Bytový parfém
  • Značka: Diptyque
  • EAN: 3700431410702

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Bytový parfém”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”150 ml”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Svěží”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová”}}

Diptyque Fleur d’Oranger - bytový sprej 150 ml
Diptyque Fleur d’Oranger – bytový sprej 150 ml
1369