Diptyque Feu De Bois – bytový sprej 150 ml

1349 

Diptyque Feu De Bois – bytový sprej 150 ml s pečetí kvality od Diptyque , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za skvělé ceny. Diptyque Feu De Bois – bytový sprej 150 ml stojí ted u nás 1349 Kč.

Katalogové číslo: 3700431400659 Kategorie: , Štítek:

Popis

Diptyque Feu De Bois – bytový sprej 150 ml od skvělé a známé značky Diptyque je momentálně za bezkonkurenční cenu. Pořiďte si tento produkt bezpečně online.

Interiérový parfém Feu De Bois je sofistikovaná hřejivá směs dřevitých tónů břízy a jalovce, která evokuje kouřovou vůni dřeva hořícího v krbu. Bytový parfém místnost okamžitě provoní jedinečnou vůní a můžete jej použít samostatně nebo v kombinaci se svíčkou pro umocnění její vůně. Bytový sprej povzbudí vaše smysly a vytvoří jedinečnou atmosféru. Můžete použít také na závěsy, polštáře nebo čalounění.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Bytový parfém
  • Značka: Diptyque
  • EAN: 3700431400659

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Bytový parfém”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”150 ml”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bříza, jalovec”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá”}}

Diptyque Feu De Bois - bytový sprej 150 ml
Diptyque Feu De Bois – bytový sprej 150 ml
1349