Diptyque Eau Duelle – EDT 50 ml

1969 

Diptyque Eau Duelle – EDT 50 ml od společnosti se zárukou kvality Diptyque jde u nás právě teď pořídit výhodně. Nakupem online ušetříte nejen váš čas, ale i peníze. Diptyque Eau Duelle – EDT 50 ml za bezkonkureční cenu 1969 Kč.

Katalogové číslo: 3700431405692 Kategorie: , Štítek:

Popis

Diptyque Eau Duelle – EDT 50 ml od výrobce s dlouholetou historií Diptyque lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Skvělý produkt s garancí kvality.

Tato dřevitě-kořeněná vůně s ambrovým podtónem je ódou na vanilku, tentokrát ale ve zcela netradičním, sofistikovaném pojetí. Směs kardamomu, růžového pepře a šafránu dodává bourbonské vanilce na jiskřivosti, zatímco vetiver, kadidlo a černý čaj umocňují její svůdnou exotickou povahu. Eau Duelle je ztělesněním naplněných snů, vzdálených horizontů a všeho exotického.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Diptyque
  • EAN: 3700431405692

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”pižmo, bergamot, ambra, šafrán, vanilka, černý čaj, růžový pepř, kardamom, elemi, jalovec, olibanum”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální, kořenitá”}}

Diptyque Eau Duelle - EDT 50 ml
Diptyque Eau Duelle – EDT 50 ml
1969