Diptyque Do Son – EDT 50 ml

2019 

Diptyque Do Son – EDT 50 ml od skvělé značky Diptyque je u nás za výhodnou cenu. Nové produkty každý den. Aktuální ceny a slevy. Diptyque Do Son – EDT 50 ml v akci za cenu 2019 Kč.

Katalogové číslo: 3700431405708 Kategorie: , Štítek:

Popis

Diptyque Do Son – EDT 50 ml od známého výrobce Diptyque – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás.

Jako dítě Yves Coueslant, jeden ze zakladatelů Diptyque, trávil léta v Do Son v Along Bay. Mořský vánek s sebou nesl opojnou a mírně kořeněnou vůni tuberóz, oblíbenou vůni jeho matky. Do Son je ztělesněním vzácných a vytrvalých vzpomínek z dětství stráveného v Indočíně. Vůně byla uvedena na trh v roce 2005.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Diptyque
  • EAN: 3700431405708

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, benzoin”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”květ pomerančovníku, růže, kosatec”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”růžový pepř, tuberóza”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová”}}

Diptyque Do Son - EDT 50 ml
Diptyque Do Son – EDT 50 ml
2019