Diptyque Do Son – EDP 75 ml

3065 

Diptyque Do Son – EDP 75 ml od značky s dobrým jménem Diptyque je u nás k dispozici opravdu výhodně. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny. Diptyque Do Son – EDP 75 ml nyní za 3065 Kč.

Katalogové číslo: 3700431416346 Kategorie: , Štítek:

Popis

Diptyque Do Son – EDP 75 ml od kvalitní společnosti Diptyque je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Pořiďte si tento produkt bezpečne a rychle online.

Tato elegantní květinová vůně evokuje vzpomínky na dětství, které jeden ze zakladatelů značky strávil ve Vietnamu, a na jeho matku, která zbožňovala smyslnou vůni tuberózy. Do Son je velmi ženská, elegantní vůně tuberózy, svěží a omamná zároveň, která postrádá těžkost, jež je s touto květinou často spojována. V kytici zalité kapkami vody ji doplňuje jasmín a květ pomerančovníku. Vůně byla uvedena na trh v roce 2013.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Diptyque
  • EAN: 3700431416346

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”75 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”pižmo, jasmín, květ pomerančovníku, růžový pepř, tuberóza”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová”}}

Diptyque Do Son - EDP 75 ml
Diptyque Do Son – EDP 75 ml
3065