Dior Sauvage Parfum – parfém (plnitelná) 100 ml

2969 

Dior Sauvage Parfum – parfém (plnitelná) 100 ml od výrobce s dobrým jménem Dior . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu. Dior Sauvage Parfum – parfém (plnitelná) 100 ml za super cenu 2969 Kč.

Katalogové číslo: 3348901486385 Kategorie: , Štítek:

Popis

Dior Sauvage Parfum – parfém (plnitelná) 100 ml zboží dodává Dior . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Pořidťe si tento produkt bezpečně online na našem e-shopu.

Sauvage Parfum je svěží orientálně-fougerový parfém pro muže. Úvodní citrusové tóny bergamotu a mandarinky vás přivítají osvěžující a energickou vůní, která dodává kompozici jiskru a živost. Čistě dřevité srdce v sobě skrývá silné akordy cedrového dřeva, který umocňují tóny srílanského santalového dřeva. Absolut vanilky je v základu vůně zahalen do lahodného nahořklého tónu fazolí tonka. Vůně se inspirovala divokou, nezkaženou divočinou pod temně modrou noční oblohou, když se do vzduchu zvedají jiskry praskajícího ohně. Vysoce koncentrovaný parfém Sauvage od Dior je charakterizován jako moderní, svěží a elegantní. Jeho komplexní složení zajišťuje dlouhotrvající výdrž s výraznou stopou. Je ideální pro muže, kteří preferují sofistikované a dynamické vůně, které vyjadřují jejich sebevědomí a charisma. Flakon parfému je minimalistický, s tmavě modrým sklem a kovovým uzávěrem, který odkazuje na přírodní prvky a zároveň působí luxusním dojmem. S ohledem na přírodu a udržitelnost je flakon znovu plnitelný. Tváří vůně se stal herec Johny Depp. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémy (P)
  • Značka: Dior
  • EAN: 3348901486385

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfém”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Fougerová”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, mandarinka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”santalové dřevo, cedrové dřevo”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”vanilka, fazole tonka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální, fougerová, dřevitá”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”}}

Dior Sauvage Parfum - P 2 ml - odstřik s rozprašovačem
Dior Sauvage Parfum – parfém (plnitelná) 100 ml
2969