Dior Sauvage Parfum – parfém – náplň 300 ml

5339 

Dior Sauvage Parfum – parfém – náplň 300 ml od kvalitní společnosti Dior je k dostání levně a pohodlně online. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny. Dior Sauvage Parfum – parfém – náplň 300 ml levně za 5339 Kč.

Katalogové číslo: 3348901608084 Kategorie: , Štítek:

Popis

Dior Sauvage Parfum – parfém – náplň 300 ml od známé společnosti Dior je k dispizici za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za skvělé ceny.

Sauvage Parfum je svěží orientálně-fougerový parfém pro muže. Úvodní citrusové tóny bergamotu a mandarinky vás přivítají osvěžující a energickou vůní, která dodává kompozici jiskru a živost. Čistě dřevité srdce v sobě skrývá silné akordy cedrového dřeva, který umocňují tóny srílanského santalového dřeva. Absolut vanilky je v základu vůně zahalen do lahodného nahořklého tónu fazolí tonka. Vůně se inspirovala divokou, nezkaženou divočinou pod temně modrou noční oblohou, když se do vzduchu zvedají jiskry praskajícího ohně. Vysoce koncentrovaný parfém Sauvage od Dior je charakterizován jako moderní, svěží a elegantní. Jeho komplexní složení zajišťuje dlouhotrvající výdrž s výraznou stopou. Je ideální pro muže, kteří preferují sofistikované a dynamické vůně, které vyjadřují jejich sebevědomí a charisma. Flakon parfému je minimalistický, s tmavě modrým sklem a kovovým uzávěrem, který odkazuje na přírodní prvky a zároveň působí luxusním dojmem. Tváří vůně se stal herec Johny Depp. Náhradní náplň Sauvage Parfum byla vytvořena s ohledem na přírodu a udržitelnost. Náplň je kompatibilní pouze s plnitelnou variantou flakonu 100 ml a snadno se používá díky inovativnímu systému automatického zastavení plnění, když je flakon plný. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémy (P)
  • Značka: Dior
  • EAN: 3348901608084

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfém”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Fougerová”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, mandarinka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”santalové dřevo, cedrové dřevo”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”fazole tonka, vanilka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální, fougerová, dřevitá”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”300 ml”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”}}

Dior Sauvage Parfum - parfém - náplň 300 ml
Dior Sauvage Parfum – parfém – náplň 300 ml
5339