Dior Sauvage – EDP (plnitelná) 100 ml

2495 

Dior Sauvage – EDP (plnitelná) 100 ml od společnosti s předním postavením na trhu Dior lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Už dále nemusíte hledat, zboží je opravdu kvalitní a za dobrou cenu. Dior Sauvage – EDP (plnitelná) 100 ml ve výhodné slevě 2495 Kč.

Katalogové číslo: 3348901368247 Kategorie: , Štítek:

Popis

Dior Sauvage – EDP (plnitelná) 100 ml od kvalitní společnosti Dior je právě teď za super cenu. Kvalita zahrnuje celkovou trvanlivost a spolehlivost tohoto výrobku.

Sauvage Eau de Parfum od značky Dior je orientálně-fougerová vůně pro muže. Otevírá se tóny osvěžujícího bergamotu, aby následně přešla do nezaměnitelné kombinace levandule, sečuánského pepře, anýzu a muškátového oříšku. Vůni uzavírá sladká vanilka společně s ambroxanem. Na trh byla uvedena v roce 2018 a tváří vůně se stal herec Johnny Depp.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Dior
  • EAN: 3348901368247

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Fougerová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”muškátový oříšek, anýz, sečuánský pepř, levandule”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”vanilka, ambroxan”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”aromatická, fougerová, kořenitá”}}

Dior Sauvage - EDP (plnitelná) 100 ml
Dior Sauvage – EDP (plnitelná) 100 ml
2495