Dior Sauvage – EDP – náplň 300 ml

5399 

Dior Sauvage – EDP – náplň 300 ml od předního výrobce Dior . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Nakupujte bezpečně a rychle online. Dior Sauvage – EDP – náplň 300 ml – nyní získáte od 5399 Kč.

Katalogové číslo: 3348901608077 Kategorie: , Štítek:

Popis

Dior Sauvage – EDP – náplň 300 ml od společnosti s výborným jménem Dior – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost.

Sauvage Eau de Parfum od značky Dior je orientálně-fougerová vůně pro muže. Otevírá se tóny osvěžujícího bergamotu, aby následně přešla do nezaměnitelné kombinace levandule, sečuánského pepře, anýzu a muškátového oříšku. Vůni uzavírá sladká vanilka společně s ambroxanem. Na trh byla uvedena v roce 2018 a tváří vůně se stal herec Johnny Depp.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Dior
  • EAN: 3348901608077

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Fougerová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”muškátový oříšek, anýz, sečuánský pepř”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”vanilka, ambroxan”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”aromatická, fougerová, kořenitá”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”300 ml”}}

Dior Sauvage - EDP - náplň 300 ml
Dior Sauvage – EDP – náplň 300 ml
5399