Dior Dior Homme – tuhý deodorant 75 ml

779 

Dior Dior Homme – tuhý deodorant 75 ml od výrobce s dlouholetou historií Dior je právě teď za super cenu. Kupte si tento produkt u nás výhodně online. Dior Dior Homme – tuhý deodorant 75 ml aktuálně v akci od 779 Kč.

Katalogové číslo: 3348901250290 Kategorie: , Štítek:

Popis

Dior Dior Homme – tuhý deodorant 75 ml od tohoto výrobce Dior je momentálně ve výhodné akci. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online.

“Vůně pleti”, jejíž krása je jako droga. Úmyslem bylo inovovat vytváření pánských květinových vůní s jemným pudrovým náznakem. Dior Homme vynalézá auru, okamžitou jemnost a prostoupení. Originalita jeho kompozice a mimořádná kvalita jeho složení klade Dior Homme na vrchol v tradičních parfumeriích, ve světě luxusu dříve rezervovaném jen pro dámské vůně. Tento tuhý deodorant neobsahuje alkohol! Vůně byla uvedena na trh v roce 2005.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Tuhé deodoranty
  • Značka: Dior
  • EAN: 3348901250290

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”75 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Tuhý deodorant”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, šalvěj”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”ambra, kosatec, kardamom, kakao”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pačuli , vetiver, kůže”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”}}

Dior Dior Homme - tuhý deodorant 75 ml
Dior Dior Homme – tuhý deodorant 75 ml
779