Dior Dior Homme – balzám po holení 100 ml

1159 

Dior Dior Homme – balzám po holení 100 ml od společnosti s úžasnou pověstí Dior je momentálně ve výhodné akci. Jsme internetový obchodní dům s rozsáhlou nabídkou zboží za skvělé ceny. Dior Dior Homme – balzám po holení 100 ml momentálně k dispozici za 1159 Kč.

Katalogové číslo: 3348901250283 Kategorie: , Štítek:

Popis

Dior Dior Homme – balzám po holení 100 ml od tohoto výrobce Dior je právě teď za super cenu. Získejte tento produkt bezpečně online.

“Vůně pleti”, jejíž krása je jako droga. Úmyslem bylo inovovat vytváření pánských květinových vůní s jemným pudrovým náznakem. Dior Homme vynalézá auru, okamžitou jemnost a prostoupení. Originalita jeho kompozice a mimořádná kvalita jeho složení klade Dior Homme na vrchol v tradičních parfumeriích, ve světě luxusu dříve rezervovaném jen pro dámské vůně. Vůně byla uvedena na trh v roce 2005.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Balzám po holení
  • Značka: Dior
  • EAN: 3348901250283

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Balzám po holení”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, šalvěj, levandule”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”ambra, kosatec, kardamom, kakao”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pačuli , vetiver, kůže”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”}}

Dior Dior Homme - balzám po holení 100 ml
Dior Dior Homme – balzám po holení 100 ml
1159