Diesel Fuel For Life Homme – EDT 2 ml – odstřik s rozprašovačem

69 

Diesel Fuel For Life Homme – EDT 2 ml – odstřik s rozprašovačem od známého výrobce Diesel je k dostání teď opravdu levně. V eshopu pořídíte opravdu kvalitu za rozumné peníze. Diesel Fuel For Life Homme – EDT 2 ml – odstřik s rozprašovačem ve skvělé akci za 69 Kč.

Katalogové číslo: 2376877407395 Kategorie: , Štítek:

Popis

Diesel Fuel For Life Homme – EDT 2 ml – odstřik s rozprašovačem od známé značky Diesel je k dostání za výborné peníze. Našim cílem je vaše spokojenost.

Fuel For Life Homme od značky Diesel je pánská vůně, která se otevírá svěžími tóny grapefruitu a anýzu, v srdci nalezneme malinu a levanduli, základ patří otočníku a dřevitým tónům. S touto vůní se budete cítit přirozeně kdekoliv. Vůně byla uvedena na trh v roce 2007.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Diesel
  • EAN: 2376877407395

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Fougerová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Svěží”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”2 ml”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”anýz, grapefruit”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”dřevité tóny, heliotrop”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”malina”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”aromatická”}}

Diesel Fuel For Life Homme - EDT 2 ml - odstřik s rozprašovačem
Diesel Fuel For Life Homme – EDT 2 ml – odstřik s rozprašovačem
69