Denim Original – voda po holení 100 ml

180 

Denim Original – voda po holení 100 ml od této značky Denim je u nás k dispozici opravdu výhodně. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za super ceny. Denim Original – voda po holení 100 ml – nyní pořídíte od 180 Kč.

Katalogové číslo: 8008970004051 Kategorie: , Štítek:

Popis

Denim Original – voda po holení 100 ml od společnosti s předním postavením na trhu Denim lze pořídit u nás za příznivou cenu. Nákupem tohoto výrobku rozhodně neprohloupíte.

DENIM Original je orientálně-dřevitá vůně pro opravdové muže. S touto vůní se bude cítit sami sebou kdekoliv, ať už ve společnosti na party nebo v práci. Skládá se z bergamotu, petitgrainu, šalvěje, muškátu, kadidla, ambry, vetiveru a cedrového dřeva.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Vody po holení
  • Značka: Denim
  • EAN: 8008970004051

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Voda po holení”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, petitgrain, šalvěj”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”ambra, muškátová šalvěj, vetiver, kadidlo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální, dřevitá”}}

Denim Original - voda po holení 100 ml
Denim Original – voda po holení 100 ml
180