Denim Original – deodorant ve spreji 150 ml

94 

Denim Original – deodorant ve spreji 150 ml s pečetí kvality od Denim je k dostání levně a pohodlně online. Skvělý produkt s garancí kvality. Denim Original – deodorant ve spreji 150 ml levně za cenu 94 Kč.

Katalogové číslo: 8008970004402 Kategorie: , Štítek:

Popis

Denim Original – deodorant ve spreji 150 ml od společnosti s úžasnou pověstí Denim . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Na našem e-shopu nakupte pohodlně a bezpečně online.

DENIM Original je orientálně-dřevitá vůně pro opravdové muže. S touto vůní se bude cítit sami sebou kdekoliv, ať už ve společnosti na party nebo v práci.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Deodoranty
  • Značka: Denim
  • EAN: 8008970004402

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”150 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Deodorant ve spreji”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, petitgrain, šalvěj”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”ambra, muškátová šalvěj, vetiver, kadidlo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Denim Original - deodorant ve spreji 150 ml
Denim Original – deodorant ve spreji 150 ml
94