Davidoff Zino – tuhý deodorant 70 g

229 

Davidoff Zino – tuhý deodorant 70 g od výrobce s dobrým jménem Davidoff . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Kvalitní produkt opravdu pro každého. Davidoff Zino – tuhý deodorant 70 g – nakoupíte u nás nyní za 229 Kč.

Katalogové číslo: 3414202000312 Kategorie: , Štítek:

Popis

Davidoff Zino – tuhý deodorant 70 g od společnosti s předním postavením na trhu Davidoff je nyní k dostání výhodně za super cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za super ceny.

Tuhý deodorant Zino od značky Davidoff je inspirován pánskou, orientálně-dřevitou, sladší vůní, která se otevírá tóny bergamotu, růžového dřeva, levandule a šalvěje. V srdci vůně se ukrývá karafiát, růže, konvalinka a jasmín. Základ je dřevitý s příměsí opojné vanilky a pačuli. Tuhý deodorant podpoří trvání této vůně a poskytne vám ochranu před nepříjemnými pachy a intenzivní pocit svěžesti.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Tuhé deodoranty
  • Značka: Davidoff
  • EAN: 3414202000312

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, šalvěj, růžové dřevo, levandule”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, pačuli , santalové dřevo, vanilka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, konvalinka, růže, karafiát”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální, dřevitá”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Tuhý deodorant”}}

Davidoff Zino - tuhý deodorant 70 g
Davidoff Zino – tuhý deodorant 70 g
229