Davidoff Cool Water Oceanic Edition – EDT 125 ml

979 

Davidoff Cool Water Oceanic Edition – EDT 125 ml od známého předního výrobce Davidoff je k dostátní teď u nás za super cenu. Pořidťe se tento produkt bezpečně online. Davidoff Cool Water Oceanic Edition – EDT 125 ml nyní za 979 Kč.

Katalogové číslo: 3616303467371 Kategorie: , Štítek:

Popis

Davidoff Cool Water Oceanic Edition – EDT 125 ml od spolehlivého výrobce Davidoff je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online.

Cool Water Oceanic Edition je osvěžující a povzbuzující fougerově dřevitá toaletní voda pro muže, která evokuje sílu a krásu oceánu. Tato vůně je inspirována temně modrým mořem a chladným oceánským vánkem a zachycuje esenci vitality a energie vody. Svrchní mořské tóny se dokonale snoubí s hlubokými dřevitými akordy vetiveru a vytvářejí osvěžující a povzbuzující vůni. Základní tóny naplaveného dřeva dodávají vůni hřejivý a mužný závěr. Ať už lenošíte na pláži nebo si užíváte večer, Cool Water Oceanic Edition je perfektní vůně, která zlepší vaši náladu a zanechá trvalý dojem. Vůně byla uvedena na trh v roce 2023.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Davidoff
  • EAN: 3616303467371

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”125 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”mořské tóny”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”vetiver”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”fougerová, dřevitá, vodní”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Fougerová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”naplavené dřevo”}}

Davidoff Cool Water Oceanic Edition - EDT 125 ml
Davidoff Cool Water Oceanic Edition – EDT 125 ml
979