David Beckham Classic Blue – deodorant ve spreji 150 ml

103 

David Beckham Classic Blue – deodorant ve spreji 150 ml od této značky David Beckham je u nás k dostání za skvělou cenu. V našem e-shopu pořídíte další zboží jako toto výhodně. David Beckham Classic Blue – deodorant ve spreji 150 ml výhodně za skvělou cenu 103 Kč.

Katalogové číslo: 3607349937942 Kategorie: , Štítek:

Popis

David Beckham Classic Blue – deodorant ve spreji 150 ml od známého předního výrobce David Beckham . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Nakupte z široké nabídky kvalitných produktů za super ceny.

Deodorant ve spreji Classic Blue od značky David Beckham dotváří novou toaletní vůni Claccic Blue. David Beckham představil vůni Classic v roce 2013, která je věnována můžům, kteří mají styl. Nyní přichází s novou vůní Classic Blue, která je inspirována jeho klasickým stylem a elegancí v kombinaci s moderními detaily. Sám David Beckham představuje tuto vůni jako “moderní interpretaci nadčasové klasické vůně.” Pan Jean-Christophe Herault stojí právě za vytvořením této nové edice. Složení je odvážnější, než-li je originální vůně Classic. První tóny se ozvou nesmělými akordy ananasu, grepfruitu a lisů fialky. Srdce se skládá z pelargónie, šalvěje a jablka. V povzdálí – v hustém lesnatém úpatí Vás zahalí kašmír, pačuli a mech. Vůně byla uvedena na trh v roce 2014.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Deodoranty
  • Značka: David Beckham
  • EAN: 3607349937942

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”150 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Deodorant ve spreji”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”list fialky, ananas, grapefruit”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”mech, pačuli , kašmírové dřevo”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jablko, pelargonie (geranium), šalvěj”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, dřevitá”}}

David Beckham Classic Blue - deodorant ve spreji 150 ml
David Beckham Classic Blue – deodorant ve spreji 150 ml
103