Cuba Orange – EDT 35 ml

113 

Cuba Orange – EDT 35 ml od této skvělé značky Cuba je k sehnání u nás za skvělou cenu. Vybírejte s rozmyslem, zboží nemusí být dlouho v akci. Cuba Orange – EDT 35 ml – cena 113 Kč.

Katalogové číslo: 5425017732143 Kategorie: , Štítek:

Popis

Cuba Orange – EDT 35 ml od přední značky Cuba je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Získejte tento produkt za super cenu u nás online.

Cuba Orange je kořenito-dřevitá vůně pro muže od značky Cuba. V úvodních tónech se představují jasmín se santalovým dřevem, srdce je tvořeno cedrovým dřevem a v závěru se rozvoní a parfém zafixuje koření. Nechte se unést touto specifickou a nezaměnitelnou vůní doutníku Cuba Orange.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Cuba
  • EAN: 5425017732143

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”35 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”cedrové dřevo”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”jasmín, santalové dřevo”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”kořeněné tóny”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”kořenitá, dřevitá”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”}}

Cuba Orange - EDT 35 ml
Cuba Orange – EDT 35 ml
113