Creed Viking – EDP 50 ml

4479 

Creed Viking – EDP 50 ml od skvělé a známé značky Creed je momentálně ve výhodné akci. Kupte si tento produkt bezpečne a rychle online. Creed Viking – EDP 50 ml levně za cenu 4479 Kč.

Katalogové číslo: 3508440505163 Kategorie: , Štítek:

Popis

Creed Viking – EDP 50 ml od přední značky Creed . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Nakupte si kvalitní zboží na našem e-shopu.

Viking značky Creed je dřevitě-aromatická vůně určená pro muže. Hlavu tvoří růžový pepř, bergamot a citron. Srdce se skládá z bulharské růže, růžového pepře a kořeněné máty. Základu dominuje santalové dřevo, haitský vetiver, indické pačuli a levandule. Na trh byla uvedena v roce 2017.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Creed
  • EAN: 3508440505163

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, citron, růžový pepř”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”indické pačuli, santalové dřevo, haitský vetiver, levandule”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”bulharská růže, růžový pepř, máta”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”aromatická, dřevitá”}}

Creed Viking - EDP 50 ml
Creed Viking – EDP 50 ml
4479