Creed Silver Mountain Water – EDP 50 ml

4342 

Creed Silver Mountain Water – EDP 50 ml od společnosti s předním postavením na trhu Creed lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Nákupem online ušetříte čas i peníze – nakupte online. Creed Silver Mountain Water – EDP 50 ml v akci za 4342 Kč.

Katalogové číslo: 3508440505057 Kategorie: , Štítek:

Popis

Creed Silver Mountain Water – EDP 50 ml od této přední společnosti Creed lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Nákupem tohoto výrobku rozhodně neprohloupíte.

Parfémov voda Silver Mountain Water od značky Creed je citrusová, svěží vůně pro muže a ženy (unisex). Ukrývá v sobě v úvodu bergamot a mandarinku, v srdci černý rybíz a zelený čaj a v závěru vůně santalové dřevo, pižmo, galbanum a olej z listů hořkého pomeranče (petitgrain). Na trh byla uvedena v roce 1995.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Creed
  • EAN: 3508440505057

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Svěží”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, petitgrain, santalové dřevo, galbanum”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, mandarinka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”zelený čaj, černý rybíz”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”aromatická”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”}}

Creed Silver Mountain Water - EDP 50 ml
Creed Silver Mountain Water – EDP 50 ml
4342