Creed Green Irish Tweed – EDP 50 ml

4376 

Creed Green Irish Tweed – EDP 50 ml od kvalitního výrobce Creed lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Nakupujte chytře, výhodně a bezpečně online. Creed Green Irish Tweed – EDP 50 ml stojí ted u nás 4376 Kč.

Katalogové číslo: 3508440505026 Kategorie: , Štítek:

Popis

Creed Green Irish Tweed – EDP 50 ml od společnosti Creed lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Vyberte si z široké škály produktů a nakupte u nás online.

Green Irish Tweed značky Creed je dřevitě-květinová vůně s pižmovým základem určená pro muže. Hlava se skládá z kosatce a citronové verbeny, srdce tvoří lístky fialky a základu dominuje santalové dřevo a šedá ambra. Na trh byla uvedena v roce 1985.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Creed
  • EAN: 3508440505026

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”list fialky”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”šedá ambra, santalové dřevo”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”kosatec, verbena”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, dřevitá”}}

Creed Green Irish Tweed - EDP 50 ml
Creed Green Irish Tweed – EDP 50 ml
4376