Comme des Garçons Blue Cedrat – EDP 100 ml

3736 

Comme des Garçons Blue Cedrat – EDP 100 ml od výrobce s dobrým jménem Comme des Garçons je právě nyní na našich stránkách v akci. Nečekejte fronty v kamenných prodejnách, nákupem online ušetříte. Comme des Garçons Blue Cedrat – EDP 100 ml – nyní zakoupíte od 3736 Kč.

Katalogové číslo: 8411061782514 Kategorie: , Štítek:

Popis

Comme des Garçons Blue Cedrat – EDP 100 ml od známého předního výrobce Comme des Garçons je k dostání za výborné peníze. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost.

Dřevo bylo od samého začátku základní součástí DNA vůní Comme des Garҫons. Blue Cedrat nabízí jeho koncentrovanou podobu. Je smyslnou ódou na dřevo, ve kterém se po aplikaci této vůně doslova utopíte. Mísí noty cedrového dřeva s citronem, jalovcem, angelikou a růží.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Comme des Garçons
  • EAN: 8411061782514

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”cedrové dřevo, citron, růže, andělika, jalovec”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, dřevitá”}}

Comme des Garçons Blue Cedrat - EDP 100 ml
Comme des Garçons Blue Cedrat – EDP 100 ml
3736