Coach For Men – balzám po holení 150 ml

342 

Coach For Men – balzám po holení 150 ml od značky s dobrým jménem Coach – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Coach For Men – balzám po holení 150 ml – cena 342 Kč.

Katalogové číslo: 3386460086400 Kategorie: , Štítek:

Popis

Coach For Men – balzám po holení 150 ml od známého výrobce Coach je právě nyní na našich stránkách v akci. Nakupte si kvalitní zboží na našem e-shopu.

Coach For Men je dřevitě-aromatická vůně pro muže. Hlavu tvoří kombinace levandule s ovocnými tóny hrušky, bergamotu, kumquatu a grepu. Srdce tvoří kardamom, koriandr a pelargónie. V základu se rozvoní vetiver, semiš, šedá ambra společně s ambrovým dřevem. Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Balzám po holení
  • Značka: Coach
  • EAN: 3386460086400

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”150 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Balzám po holení”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, grapefruit, hruška, kumquat, levandule”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”ambra, šedá ambra, haitský vetiver, semiš”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pelargonie (geranium), kardamom, koriandr”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Coach For Men - balzám po holení 150 ml
Coach For Men – balzám po holení 150 ml
342