Chopard Neroli a la Cardamome du Guatemala – EDP 100 ml

2649 

Chopard Neroli a la Cardamome du Guatemala – EDP 100 ml od naší známé značky Chopard je nyní k dostání výhodně za super cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Chopard Neroli a la Cardamome du Guatemala – EDP 100 ml – nyní pořídíte za 2649 Kč.

Katalogové číslo: 7640177367440 Kategorie: , Štítek:

Popis

Chopard Neroli a la Cardamome du Guatemala – EDP 100 ml od dodavatele se skvělou pověstí Chopard je u nás k dispozici opravdu výhodně. Pořidťe si tento produkt bezpečně online na našem e-shopu.

Neroli a la Cardamome du Guatemala od Chopard je citrusová parfémová voda pro ženy i muže. Vůně představuje jedinečné spojení krásy, dokonalosti, potěšení a kvalitních ingrediencí. Citrusovou, lehce nahořklou notu neroli doplňuje vůně šťavnaté, sladké mandarinky. Citrusové tóny se linou i ze srdce vůně díky květu pomerančovníku, kořenitou stopu zanechává nezaměnitelný guatemalský kardamom. Sladká květinová vůně semínek ambrette a aromatické bílé dřevo tvoří dlouhotrvající základ vůně. Vůni vytvořili Alberto Morillas a Nathalie Lorsonová v roce 2017.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Chopard
  • EAN: 7640177367440

{“typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy, Pro muže”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, ambra, kašmírové dřevo”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”heliotrop, osmanthus”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”malina, hořký pomeranč”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová”}}

Chopard Neroli a la Cardamome du Guatemala - EDP 100 ml
Chopard Neroli a la Cardamome du Guatemala – EDP 100 ml
2649