Chopard Malaki Oud – EDP 80 ml

1083 

Chopard Malaki Oud – EDP 80 ml od známého dodavatele Chopard je právě teď u nás za super cenu. Nečekejte fronty v kamenných prodejnách, nákupem online ušetříte. Chopard Malaki Oud – EDP 80 ml – nyní zakoupíte od 1083 Kč.

Katalogové číslo: 7640177360083 Kategorie: , Štítek:

Popis

Chopard Malaki Oud – EDP 80 ml od společnosti Chopard je pro vás pro vás právě dnes v akci. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat.

Opravdový gentleman má oslnivé charisma a dokonalý smysl pro styl. V jeho kolekci parfémů bude vždy vůně, která zdokonaluje jeho nejlepší vlastnosti. Tato vůně je Chopard Oud Malaki, vytvořená talentovaným mistrem parfémového umění. Parfumér se v solidaritě s opravdovými gentlemany rozhodl představit vůni, která svého nositele odliší od ostatních. Vůně byla uvedena na trh v roce 2012.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Chopard
  • EAN: 7640177360083

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”80 ml”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”grapefruit”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”tabák, kořeněné tóny, kůže”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”agarové dřevo (oud), dřevité tóny, ambergris”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”kořenitá, dřevitá”}}

Chopard Malaki Oud - EDP 80 ml
Chopard Malaki Oud – EDP 80 ml
1083