Chanel Pour Monsieur – EDT 100 ml

2672 

Chanel Pour Monsieur – EDT 100 ml s pečetí kvality od Chanel . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Nakupujte opravdu rychle, dokud máme zboží skladem. Chanel Pour Monsieur – EDT 100 ml zrovna teď v akci za 2672 Kč.

Katalogové číslo: 3145891174601 Kategorie: , Štítek:

Popis

Chanel Pour Monsieur – EDT 100 ml od značky se skvělou pověstí Chanel jde u nás právě teď pořídit výhodně. Nákupem u nás, ušetříte čas i peníze.

Tato vůně Pour Monsieur od značky Chanel je svěží a rázná. Vůně se otevírá svěžím citronem, citronovou trávou, citrusy, pivoňkou a nerolom. Koriandr, zázvor, bazalku a kardamon najdete v srdci. Cedr s vetiverem a lišejníkem v základu parfému vytváří zajímavou kombinaci těchto vůní. Vůně byla na trh uvedena v roce 1955.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Chanel
  • EAN: 3145891174601

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Fougerová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, vetiver, lišejník”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citron, citronová tráva, citrusy, pivoňka, neroli”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”zázvor, bazalka, kardamom, koriandr”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”chyprová”}}

Chanel Pour Monsieur - EDT 100 ml
Chanel Pour Monsieur – EDT 100 ml
2672