Chanel Égoiste Platinum – tuhý deodorant 75 ml

960 

Chanel Égoiste Platinum – tuhý deodorant 75 ml od této značky Chanel je právě teď za super cenu. Nečekejte fronty v kamenných prodejnách, nákupem online ušetříte. Chanel Égoiste Platinum – tuhý deodorant 75 ml výhodně za 960 Kč.

Katalogové číslo: 3145891247008 Kategorie: , Štítek:

Popis

Chanel Égoiste Platinum – tuhý deodorant 75 ml od známé společnosti Chanel lze u nás pořídit za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky kvalitních produktů za bezva ceny.

Chanel Égoiste Platinum je pánská, květinově-dřevitá vůně. “Qui a de la platine” – to je starý francouzský výraz, který vystihuje brilantního a výmluvného muže, který má rád precizní kov, má rád Égoiste Platinum. S touto vůní se určitě stanete středem pozornosti, ať vejdete kamkoliv! Vůně byla na trh uvedena v roce 1993.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Tuhé deodoranty
  • Značka: Chanel
  • EAN: 3145891247008

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”75 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Tuhý deodorant”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, ambra, santalové dřevo, vetiver, lišejník”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citrusy, neroli, rozmarýn”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, pelargonie (geranium), šalvěj, galbanum”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová”}}

Chanel Égoiste Platinum - tuhý deodorant 75 ml
Chanel Égoiste Platinum – tuhý deodorant 75 ml
960