Chanel Bleu De Chanel – EDT 150 ml

3299 

Chanel Bleu De Chanel – EDT 150 ml s pečetí kvality od Chanel , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Našim cílem je vaše spokojenost. Chanel Bleu De Chanel – EDT 150 ml v současnosti za 3299 Kč.

Katalogové číslo: 3145891074802 Kategorie: , Štítek:

Popis

Chanel Bleu De Chanel – EDT 150 ml od této spolehlivé značky Chanel je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. S nákupem tohoto produktu budete určitě spokojení.

Vyzkoušejte orientálně-dřevitou vůni Bleu De Chanel, která je určena nejen pro silné a sebevědomé může. Neváhejte a okouzlete své okolí elegantní kompozicí, jejíž základ stojí na kadidle, cedru a růžovém pepři. Tato mužná vůně je určena právě pro vás. Vůně byla na trh uvedena v roce 2010.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Chanel
  • EAN: 3145891074802

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”150 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, růžový pepř, kadidlo”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”citron, jasmín, pačuli , vetiver, máta, grapefruit”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”muškátový oříšek, santalové dřevo, zázvor”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”aromatická, dřevitá”}}

Chanel Bleu De Chanel - EDT 150 ml
Chanel Bleu De Chanel – EDT 150 ml
3299