Chanel Antaeus – tuhý deodorant 75 ml

913 

Chanel Antaeus – tuhý deodorant 75 ml od této skvělé značky Chanel . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Nakupte si na našem e-shopu za super ceny. Chanel Antaeus – tuhý deodorant 75 ml za výhodnou cenu 913 Kč.

Katalogové číslo: 3145891187007 Kategorie: , Štítek:

Popis

Chanel Antaeus – tuhý deodorant 75 ml od značky s dlouholetou historií Chanel lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Kvalita zahrnuje celkovou trvanlivost a spolehlivost tohoto výrobku.

Chanel Antaeus je pikantní a vášnivý souzvuk vůní, nabitý energií. Je esencí mužnosti. Je to elegantní, přitažlivá vůně pro muže, kteří si potrpí na kvalitu do nejmenšího detailu, pro které je luxus a elegance součástí životního stylu.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Tuhé deodoranty
  • Značka: Chanel
  • EAN: 3145891187007

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”75 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Tuhý deodorant”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Chyprová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citron, cukrová třtina, koriandr”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, růže, tymián”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pačuli , cistus, dubová kůra”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”chyprová”}}

Chanel Antaeus - tuhý deodorant 75 ml
Chanel Antaeus – tuhý deodorant 75 ml
913