Cartier Rivieres De Cartier Insouciance – EDT (plnitelná) 100 ml

2149 

Cartier Rivieres De Cartier Insouciance – EDT (plnitelná) 100 ml od skvělé a známé značky Cartier . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Nakupujte online kvalitní produkty za skvělé ceny. Cartier Rivieres De Cartier Insouciance – EDT (plnitelná) 100 ml právě nyní za bezkonkurenční cenu 2149 Kč.

Katalogové číslo: 3432240504807 Kategorie: , Štítek:

Popis

Cartier Rivieres De Cartier Insouciance – EDT (plnitelná) 100 ml od našeho výrobce Cartier je u nás za bezkonkurenční cenu. Nakupujte bezpečně a rychle online.

Toaletní voda pro muže i ženy Rivieres De Cartier Insouciance je vůně, která v sobě kombinuje svěžest a smyslnost, aby vám přinesla pocit svobody a nezávislosti. Tato toaletní voda v sobě ukrývá uklidňující esenci zářivé fialky a opulentního kosatce, který se mísí se sladkými ovocnými tóny a dřevitými akordy, což vytváří neodolatelnou vůni, která zaujme každého. Vůně je vhodná pro každodenní nošení. Unikátní vůně, exkluzivní design a pocity bezstarostnosti a svobody – to vše nabízí Rivieres De Cartier Insouciance. Vůni vytvořila v roce 2021 parfumérka Mathilde Laurent.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Cartier
  • EAN: 3432240504807

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”ovoce, fialka, kosatec, dřevité tóny”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, ovocná”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”}}

Cartier Rivieres De Cartier Insouciance - EDT (plnitelná) 100 ml
Cartier Rivieres De Cartier Insouciance – EDT (plnitelná) 100 ml
2149