Cartier Declaration Haute Fraîcheur – EDT 50 ml

1539 

Cartier Declaration Haute Fraîcheur – EDT 50 ml od spolehlivé značky Cartier . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům. Cartier Declaration Haute Fraîcheur – EDT 50 ml na našich stránkách za 1539 Kč.

Katalogové číslo: 3432240505286 Kategorie: , Štítek:

Popis

Cartier Declaration Haute Fraîcheur – EDT 50 ml od dodavatele se skvělou pověstí Cartier lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Nakupte si kvalitní zboží na našem e-shopu.

Declaration Haute Fraîcheur od značky Cartier je osvěžující a energizující toaletní voda pro muže i ženy. Tato citrusově dřevitá vůně se otevírá aromatickými akordy citronových listů. V srdci objevíte kouzlo kardamomu a základ patří dřevitým akordům cedrového dřeva. Svěží, moderní, a přesto tajemná vůně, kterou si zamilujete při prvním přivonění. Declaration Haute Fraîcheur je perfektní vůně pro všechny, kdo hledají svobodu v každodenním životě. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Cartier
  • EAN: 3432240505286

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citronové listy”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”kardamom”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, dřevitá”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”}}

Cartier Declaration Haute Fraîcheur - EDT 50 ml
Cartier Declaration Haute Fraîcheur – EDT 50 ml
1539