Carolina Herrera CH Men Sport – EDT 100 ml

928 

Carolina Herrera CH Men Sport – EDT 100 ml značky s tradicí a dobrou pověstí Carolina Herrera lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Nové produkty každý den. Aktuální ceny a slevy. Carolina Herrera CH Men Sport – EDT 100 ml stojí u nás 928 Kč.

Katalogové číslo: 8411061746196 Kategorie: , Štítek:

Popis

Carolina Herrera CH Men Sport – EDT 100 ml od známého dodavatele Carolina Herrera je pro vás pro vás právě dnes v akci. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech.

V roce 2012 představila značka Carolina Herrera vůni CH Men Sport pro muže. Tato svěží, orientálně-dřevitá vůně pro muže se otevírá tóny bergamotu, grapefruitu a pelyňku. V srdci se ukrývá kombinace pepře, jalovce a svěžích vodních tónů. Na závěr vůni zafixuje vetiver, lišejník a santalové dřevo.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Carolina Herrera
  • EAN: 8411061746196

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, tarragon, grapefruit”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”santalové dřevo, vetiver, lišejník”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”vodní tóny, černý pepř, jalovec”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Carolina Herrera CH Men Sport - EDT 100 ml
Carolina Herrera CH Men Sport – EDT 100 ml
928