Carolina Herrera Bad Boy Superstars – EDT 100 ml

2019 

Carolina Herrera Bad Boy Superstars – EDT 100 ml od tohoto předního výrobce Carolina Herrera je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Kupte si tento produkt bezpečne a rychle online. Carolina Herrera Bad Boy Superstars – EDT 100 ml aktuálně za super cenu 2019 Kč.

Katalogové číslo: 8411061001646 Kategorie: , Štítek:

Popis

Carolina Herrera Bad Boy Superstars – EDT 100 ml od výrobce se skvělou pověstí Carolina Herrera je právě teď za super cenu. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost.

Toaletní voda Bad Boy Superstars od Caroliny Herrery je odvážná a neuvěřitelně návyková vůně. Zosobňuje dvojí povahu moderního člověka. Jedná se o novou sběratelskou edici ikonické kompozice v bleskovém flakonu s chromovou úpravou, který ztělesňuje kouzlo a charisma hollywoodských hvězd.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Carolina Herrera
  • EAN: 8411061001646

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, bílý pepř, černý pepř”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, kořenitá”}}

Carolina Herrera Bad Boy Superstars - EDT 100 ml
Carolina Herrera Bad Boy Superstars – EDT 100 ml
2019