Carolina Herrera Bad Boy Le Parfum – EDP 100 ml

1899 

Carolina Herrera Bad Boy Le Parfum – EDP 100 ml od společnosti s výborným jménem Carolina Herrera lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost. Carolina Herrera Bad Boy Le Parfum – EDP 100 ml – můžete mít za 1899 Kč.

Katalogové číslo: 8411061991886 Kategorie: , Štítek:

Popis

Carolina Herrera Bad Boy Le Parfum – EDP 100 ml od této skvělé značky Carolina Herrera , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Vybrali jsme pro vás top produkt a připravili ještě lepší cenu.

Bad Boy Le Parfum je aromatická dřevitá vůně. První pocit při zkoušení Bad Boy Le Parfum je téměř energetický výboj. Citrusová exploze grapefruitu, nejhranější a nejsmutnější z citrusů, v ní vede dialogy s překvapivou brilancí odvážného konopného akordu. Srdce prozrazuje, jak dobře spolu černý pepř a pelargónie vycházejí. V základech je drzý a sexy kožený akord, který se spojuje s vetiverem, nejcharakterističtějším a nepředvídatelným dřevitým tónem klasické pánské parfumerie. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Carolina Herrera
  • EAN: 8411061991886

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pelargonie (geranium), černý pepř”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”vetiver, kůže”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”grapefruit, konopí”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”kožená”}}

Carolina Herrera Bad Boy Le Parfum - EDP 100 ml
Carolina Herrera Bad Boy Le Parfum – EDP 100 ml
1899