Carolina Herrera Bad Boy Gold Fantasy – EDT 100 ml

1929 

Carolina Herrera Bad Boy Gold Fantasy – EDT 100 ml od značky s dobrým jménem Carolina Herrera – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. Carolina Herrera Bad Boy Gold Fantasy – EDT 100 ml ve slevě pouze nyní za 1929 Kč.

Katalogové číslo: 8411061028933 Kategorie: , Štítek:

Popis

Carolina Herrera Bad Boy Gold Fantasy – EDT 100 ml od výrobce s dobrým jménem Carolina Herrera je právě nyní na našich stránkách v akci. V eshopu pořídíte opravdu kvalitu za rozumné peníze.

Bad Boy Gold Fantasy od značky Carolina Herrera je kořeněná vůně pro muže. Tato toaletní voda byla stvořena pro sebevědomé muže – někdy trochu rebely – kteří si jdou svou vlastní cestou. Tato vůně je ležérní, zároveň z ní ale čiší divokost a inspiruje k nespoutanosti. Hlavu vůně tvoří bujné a tajemné tóny lávy. Srdce je tvořeno pikantním bílým pepřem, jehož kořenitou vůni v základu zjemňuje lehká vůně růže a exotická fazole tonka. Energičnost této toaletní vody znázorňuje i stylový ikonický flakon ve tvaru blesku. Vůně byla uveden na trh v roce 2022.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Carolina Herrera
  • EAN: 8411061028933

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”bílý pepř”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”fazole tonka, růže”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”kořenitá”}}

Carolina Herrera Bad Boy Gold Fantasy - EDT 100 ml
Carolina Herrera Bad Boy Gold Fantasy – EDT 100 ml
1929