Carolina Herrera Bad Boy Extreme – EDP 150 ml

2969 

Carolina Herrera Bad Boy Extreme – EDP 150 ml od tohoto předního výrobce Carolina Herrera je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita. Carolina Herrera Bad Boy Extreme – EDP 150 ml – nyní pořídíte od 2969 Kč.

Katalogové číslo: 8411061057209 Kategorie: , Štítek:

Popis

Carolina Herrera Bad Boy Extreme – EDP 150 ml značky s tradicí a dobrou pověstí Carolina Herrera je nyní k dostání výhodně za super cenu. Nakupujte bezpečně online.

Bad Boy Extreme je nová parfémová voda pro muže. Seznamte se s dřevitě-kořeněnou evolucí ikonické vůně od značky Carolina Herrera, která vyjadřuje spalující pouto bratrství. Energie vyzařuje z vůně samotné i ze stylového černozlatého flakonu ve tvaru blesku, který evokuje ohnivou podstatu této vůně a je tak dokonalým ztělesněním zábavy, nejistoty, překvapení a rizika – všeho, co Bad Boy miluje. Vůně pro všechny moderní muže se otevírá intenzivním aroma zázvoru, který zjemňuje šalvěj. V srdci se skrývá hluboká, dřevitě-zemitá stopa vetiveru a gurmánská vůně kakaa, kterou v základu doplní neočekávané spojení fazole tonky a pačuli. Vůně byla uvedena na trh v roce 2022 a jejími tvůrci jsou Quentin Bisch, Louise Turner a Yann Vasnier.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Carolina Herrera
  • EAN: 8411061057209

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”150 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”zázvor, šalvěj”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”vetiver, kakao”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”fazole tonka, pačuli “},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá, kořenitá”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”}}

Carolina Herrera Bad Boy Extreme - EDP 150 ml
Carolina Herrera Bad Boy Extreme – EDP 150 ml
2969