Calvin Klein Escape For Men – EDT 50 ml

502 

Calvin Klein Escape For Men – EDT 50 ml od této značky Calvin Klein je momentálně za bezkonkurenční cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Calvin Klein Escape For Men – EDT 50 ml za bezkonkureční cenu 502 Kč.

Katalogové číslo: 088300100507 Kategorie: , Štítek:

Popis

Calvin Klein Escape For Men – EDT 50 ml od známého dodavatele Calvin Klein je u nás za bezkonkurenční cenu. Skvělý produkt s garancí kvality.

Je to živá vůně, která naplňuje mužskou touhu po svobodě utéci za hranice všedního dne. Je vytvořena, aby evokovala dlouhotrvající působivý dojem. Tato vůně je tak individuální a dobrodružná, jako muž, který ji nosí. „Vůně Escape For Men odráží potřebu každého muže učinit svůj život dobrodružným” – Calvin Klein. Moderní, cylindrický, jakoby ledový flakon se stříbrným uzávěrem je vytvořený opět Pierrem Dinandem.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Calvin Klein
  • EAN: 088300100507

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Zelená”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, březové listy, grapefruit, eukalyptus, jalovec”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”dubový mech, pačuli , santalové dřevo, vetiver”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”šalvěj, cypřiš, rozmarýn”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”aromatická, dřevitá”}}

Calvin Klein Escape For Men - EDT 50 ml
Calvin Klein Escape For Men – EDT 50 ml
502