Calvin Klein CK One – tělové mléko 250 ml

349 

Calvin Klein CK One – tělové mléko 250 ml od známého dodavatele Calvin Klein je u nás k dostání za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny. Calvin Klein CK One – tělové mléko 250 ml aktuálně v akci od 349 Kč.

Katalogové číslo: 88300607464 Kategorie: , Štítek:

Popis

Calvin Klein CK One – tělové mléko 250 ml od skvělé a známé značky Calvin Klein , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Nové produkty každý den. Aktuální ceny a slevy.

Tělový sprej CK One je lehčí verzí vůně, jež můžete používat po celém těle. Velkorysé množství a praktický rozprašovač povzbudí chuť nastříkat se – zábava pro jednoho, zábava pro všechny. Je to lehká osvěžující vůně, která je určena ženám i mužům. CK One je přirozeně čistá vůně, totožná s novými trendy. Vůně CK One vyznává osobnost a současně se obrací na vnitřně rozlišenou skupinu, která se tímto přístupem identifikuje. Je to osvěžující směs tónů pižma a ovoce na lesním základě. Vůně byla uvedena na trh v roce 1995.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Tělová mléka
  • Značka: Calvin Klein
  • EAN: 88300607464

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”250 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Svěží”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Tělové mléko”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, ananas, meloun, kardamom, papája”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”fialka, speciální extrakt z jasmínu, pelargonie (geranium), růže”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”dubový mech, jantar, bílé pižmo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová”}}

Calvin Klein CK One - tělové mléko 250 ml
Calvin Klein CK One – tělové mléko 250 ml
349