Calvin Klein CK One Summer Daze – EDT 100 ml

599 

Calvin Klein CK One Summer Daze – EDT 100 ml od společnosti s dlouholetou tradicí Calvin Klein , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Vybírejte z široké nabídky kvalitních produktů za bezva ceny. Calvin Klein CK One Summer Daze – EDT 100 ml výhodně za skvělou cenu 599 Kč.

Katalogové číslo: 3616303030315 Kategorie: , Štítek:

Popis

Calvin Klein CK One Summer Daze – EDT 100 ml od výrobce s mnohaletou tradicí Calvin Klein lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Vysoká kvalita – nejlepší poměr ceny a kvality pro náročné zákazníky.

Toaletní voda CK One Summer Daze je vůně, která evokuje to nejšťastnější a nejnostalgičtější léto. Její hlavu tvoří kumquat, jehož aroma se dokonale snoubí se srdcem ledového mátového čaje. Jeho základní tóny jsou čisté a hřejivé díky kombinaci bílého pižma a vetiveru. Vůně byla uvedena na trh v roce 2022.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Calvin Klein
  • EAN: 3616303030315

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Zelená”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, vetiver”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”čaj, máta”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”kumquat”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, vodní, zelená”}}

Calvin Klein CK One Summer Daze - EDT 100 ml
Calvin Klein CK One Summer Daze – EDT 100 ml
599