Calvin Klein CK Defy – tuhý deodorant 75 ml

334 

Calvin Klein CK Defy – tuhý deodorant 75 ml od této skvělé značky Calvin Klein lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Tento produkt je přesně to, co potřebujete. Calvin Klein CK Defy – tuhý deodorant 75 ml – nyní nakoupíte za 334 Kč.

Katalogové číslo: 3616301296645 Kategorie: , Štítek:

Popis

Calvin Klein CK Defy – tuhý deodorant 75 ml od skvělé značky Calvin Klein lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny.

Tuhý deodorant Calvin Klein Defy je určen pro muže, kteří mají rádi adrenalin. Z počátečního podtónu se line šťavnatý bergamot a levandulová vůně, které nelze odolat. Ze středu vyráží ušlechtilý a zvučný zelený vetiver. Na konci je jantar, který vnáší do kompozice orientální tón. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Tuhé deodoranty
  • Značka: Calvin Klein
  • EAN: 3616301296645

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Aromatická”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Tuhý deodorant”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”75 ml”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”jantar”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”vetiver”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”aromatická”}}

Calvin Klein CK Defy - tuhý deodorant 75 ml
Calvin Klein CK Defy – tuhý deodorant 75 ml
334