Byredo Super Cedar – EDP 50 ml

3333 

Byredo Super Cedar – EDP 50 ml od naší známé značky Byredo lze u nás pořídit za skvělou cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Byredo Super Cedar – EDP 50 ml , zboží pořídíte ted u nás za 3333 Kč.

Katalogové číslo: 7340032815238 Kategorie: , Štítek:

Popis

Byredo Super Cedar – EDP 50 ml od skvělé a známé značky Byredo , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Výhodná akce opravdu pro každého.

Parfémová voda pro muže a ženy Super Cedar od značky Byredo je květinově-ovocná vůně, která v úvodu ukrývá růži. Srdce parfému patří cedrovému dřevu a na závěr se rozvine vetiver a pižmo. Tato niche vůně vás uhrane! Na trh byla uvedena v roce 2016.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Byredo
  • EAN: 7340032815238

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, vetiver”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”cedrové dřevo”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”růže”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, dřevitá”}}

Byredo Super Cedar - EDP 50 ml
Byredo Super Cedar – EDP 50 ml
3333