Byredo Rose Of No Man`s Land – vlasový sprej 75 ml

1249 

Byredo Rose Of No Man`s Land – vlasový sprej 75 ml od skvělé a známé značky Byredo je u nás k dostání za skvělou cenu. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců. Byredo Rose Of No Man`s Land – vlasový sprej 75 ml momentálně k dispozici za 1249 Kč.

Katalogové číslo: 7340032860962 Kategorie: , Štítek:

Popis

Byredo Rose Of No Man`s Land – vlasový sprej 75 ml od známé společnosti Byredo lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Nečekejte dlouho, zboží se u nás moc neohřeje.

Tato delikátní květinově dřevitá vůně s účinkem uklidňujícího balzámu, vznikla jako pocta ošetřovatelkám, které za 1. světové války zachránily tisíce životů. „Růže ze země nikoho“, jak jim vojáci často přezdívali, jsou příběhem obětavosti a soucitu. Vůně byla uvedena na trh v roce 2015.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Vlasové spreje
  • Značka: Byredo
  • EAN: 7340032860962

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Vlasový sprej”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”75 ml”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”ambra, papyrus”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”turecká růže, květ maliny”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”okvětní lístky růží, růžový pepř”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Byredo Rose Of No Man`s Land - vlasový sprej 75 ml
Byredo Rose Of No Man`s Land – vlasový sprej 75 ml
1249