Byredo Rose Of No Man`s Land – bezoplachový čistící gel na ruce 30 ml

579 

Byredo Rose Of No Man`s Land – bezoplachový čistící gel na ruce 30 ml od našeho předního výrobce Byredo je u nás za bezkonkurenční cenu. Nakupte si tento produkt na našem e-shopu za super ceny. Byredo Rose Of No Man`s Land – bezoplachový čistící gel na ruce 30 ml v současnosti za 579 Kč.

Katalogové číslo: 7340032862058 Kategorie: , Štítek:

Popis

Byredo Rose Of No Man`s Land – bezoplachový čistící gel na ruce 30 ml od značky se skvělou pověstí Byredo je momentálně za bezkonkurenční cenu. Nakupte si bezpečně a rychle online.

Bezoplachový antibakteriální čistící gel na ruce s obsahem alkoholu Rose Of No Man`s Land od značky Byredo je vytvořen na přírodní bázi a zanechá pokožku rukou čistou, vláčnou, hydratovanou a provoněnou touto delikátní květinově dřevitou vůní s účinkem uklidňujícího balzámu, která vznikla jako pocta ošetřovatelkám, které za 1. světové války zachránily tisíce životů. „Růže ze země nikoho“, jak jim vojáci často přezdívali, jsou příběhem obětavosti a soucitu.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Tělové krémy
  • Značka: Byredo
  • EAN: 7340032862058

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Tělový krém”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”ambra, papyrus”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”turecká růže, květ maliny”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”okvětní lístky růží, růžový pepř”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”30 ml”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální, dřevitá”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Vegan”}}

Byredo Rose Of No Man`s Land - bezoplachový čistící gel na ruce 30 ml
Byredo Rose Of No Man`s Land – bezoplachový čistící gel na ruce 30 ml
579