Byredo Gypsy Water – vlasový sprej 75 ml

1486 

Byredo Gypsy Water – vlasový sprej 75 ml od této skvělé značky Byredo , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny. Byredo Gypsy Water – vlasový sprej 75 ml momentálně k dispozici za 1486 Kč.

Katalogové číslo: 7340032811964 Kategorie: , Štítek:

Popis

Byredo Gypsy Water – vlasový sprej 75 ml od této spolehlivé značky Byredo jde u nás právě teď pořídit výhodně. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za skvělé ceny.

Gypsy Water je luxusní unisexová vůně od značky Byredo, která nabírá energii z vůní čerstvé půdy, hlubokých lesů a táboráků. Je ideální pro ty, kteří milují být v blízkosti přírody. Vůně se rozvíjí s bergamotem, citrónem, pepřem a jalovcem. Vrcholu dosahuje s kadidlem, borovicí a kořenem orrise. Ustaluje se na jantaru, vanilce a santalu. Parfém byl uveden na trh v roce 2008.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Vlasové spreje
  • Značka: Byredo
  • EAN: 7340032811964

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”75 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Vlasový sprej”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, citron, černý pepř, jalovec”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”jantar, santalové dřevo, vanilka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”kořen kosatce, borovicové jehličí, kadidlo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Byredo Gypsy Water - vlasový sprej 75 ml
Byredo Gypsy Water – vlasový sprej 75 ml
1486