Byredo Gypsy Water – EDP 50 ml

3670 

Byredo Gypsy Water – EDP 50 ml od této značky Byredo lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Jsme internetový obchodní dům s rozsáhlou nabídkou zboží za skvělé ceny. Byredo Gypsy Water – EDP 50 ml ve skvělé akci za 3670 Kč.

Katalogové číslo: 7340032806014 Kategorie: , Štítek:

Popis

Byredo Gypsy Water – EDP 50 ml od značky s dobrým jménem Byredo je u nás k dostání za skvělou cenu. Nakupujte naše kvalitní zboží jednoduše a rychle online.

Gypsy Water je luxusní unisexová vůně od značky Byredo, která nabírá energii z vůní čerstvé půdy, hlubokých lesů a táboráků. Je ideální pro ty, kteří milují být v blízkosti přírody. Vůně se rozvíjí s bergamotem, citrónem, pepřem a jalovcem. Vrcholu dosahuje s kadidlem, borovicí a kořenem orrise. Ustaluje se na jantaru, vanilce a santalu. Parfém byl uveden na trh v roce 2008.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Byredo
  • EAN: 7340032806014

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, citron, černý pepř, jalovec”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”jantar, santalové dřevo, vanilka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”kořen kosatce, borovicové jehličí, kadidlo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”aromatická, dřevitá”}}

Byredo Gypsy Water - EDP 50 ml
Byredo Gypsy Water – EDP 50 ml
3670