Byredo De Los Santos – EDP 50 ml

3499 

Byredo De Los Santos – EDP 50 ml od našeho výrobce Byredo je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Nakupujte bezpečně a rychle online. Byredo De Los Santos – EDP 50 ml aktuálně zrovna za 3499 Kč.

Katalogové číslo: 7340032862645 Kategorie: , Štítek:

Popis

Byredo De Los Santos – EDP 50 ml od společnosti Byredo je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Nakupte z pohodlí domova na našem e-shopu za skvělé ceny.

De Los Santos od značky Byredo je unikátní parfémová voda, která vás zahřeje díky spojení pižmových a ambrových tónů. Tato vůně je oslavou vzpomínek na milovanou osobu a připomíná krásu i pomíjivost života. Jedinečné bylinné akordy šalvěje osladí fantastické tóny mirabelky. Tóny láskyplné skalní růže, která je ošlehaná drsností skalisek, se mísí s uklidňují lehce kořeněnou notou kořenu kosatce. Dlouhotrvající akordy pižma, které se v základu váže na nezapomenutelné pryskyřičné aroma olibana, umocňuje tajemná krása ambroxanu. Vzdejte hold životu s vůní Byredo De Los Santos. Vůně byla uvedena na trh v roce 2022.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Byredo
  • EAN: 7340032862645

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”šalvěj, mirabela”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”kořen kosatce, skalní růže”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”olibanum, pižmo, ambroxan”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”pižmová, ambrová”}}

Byredo De Los Santos - EDP 50 ml
Byredo De Los Santos – EDP 50 ml
3499