Byredo Black Saffron – EDP 50 ml

2799 

Byredo Black Saffron – EDP 50 ml od tohoto předního výrobce Byredo je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu. Byredo Black Saffron – EDP 50 ml právě teď za cenu 2799 Kč.

Katalogové číslo: 7340032860290 Kategorie: , Štítek:

Popis

Byredo Black Saffron – EDP 50 ml od dodavatele s dlouholetou historií Byredo je k sehnání u nás za skvělou cenu. Nečekejte dlouho, zboží se u nás moc neohřeje.

Orientálně-pikantní vůně pro muže i ženy. Nasazuje vysokou laťku konkurenčním parfému. Jedná se totiž o parfém, který je velmi působiví nejen prvním dojmem, kde ucítíte čínský grapefruit, jalovcové bobulky a šafrán. Ale také svou výdrží. Tempo tohoto parfému udržuje fialka a kůže a ustaluje kašmír, vetiver a malina. Výborně voní na dámské kůži, při večerních akcí, ale také na panském saku, při obchodních jednáních. Nechte se oslovit parfémem, který procitl v roce 2012.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Byredo
  • EAN: 7340032860290

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”fialka, kůže”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”šafrán, jalovcové bobule, grapefruit”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”vetiver, kašmír, malina”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální, kořenitá”}}

Byredo Black Saffron - EDP 50 ml
Byredo Black Saffron – EDP 50 ml
2799